Állásajánlat: Műszakvezető raktáros

Főbb feladatok, munkák

A műszakvezető munkakör feladatainak ellátása:

  • A raktáros és komissiózó munkatársak munkájának koordinálása
  • A raktár megbízóival történő kapcsolattartás
  • Napi és heti erőforrás tervezés
  • A fel- és lerakodások megtervezése, autórendelés
  • Folyamatok betartása és munkatársak általi betartásának ellenőrzése
  • Leltározási tevékenység támogatása, ellenőrzése

A Raktárlogisztikai csoport ügyvitelével kapcsolatos adminisztrációs munkák elvégzése:

  • A beérkezett, betárolt áruk rögzítése és a kitárolt áruk kivezetése
  • Az osztály működésével kapcsolatos dokumentációk, nyilvántartások vezetése
  • Vezető operatív munkavégzésének segítése és támogatása, az ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • ügyfélközpontú gondolkodás, minőségi ügyfélkiszolgálás
  • szakmai tapasztalat
  • kétműszakos munkarend
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • önálló munkavégzés
  • változásokra való hajlandóság
  • terhelhetőség
  • kiváló szervezőkészség
  • határozott fellépés

Előny

  • Hasonló munkakörben és területen szerzett tapasztalat
  • Vezető üléses targoncavezetői engedély

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szolnok

JELENTKEZÉSEDET ÖNÉLETRAJZOD CSATOLÁSÁVAL AZ ALÁBBI EMAIL CÍMRE VÁRJUK: allas@bi-ka.hu

Szeretne többet tudni szolgáltatásainkról? Kérjen ajánlatot!