Állásajánlat: Mérlegképes könyvelő

Mérlegképes könyvelő pozíció

Munkavégzés helye: Szolnok

A leendő új munkatárs feladatai:

  • Szállítói számlák könyvelése, a kapcsolódó nyilvántartások vezetése
  • Vevőszámlák könyvelése
  • Időszakos egyéb költségszámlák könyvelése
  • Bankkönyvelés
  • Vegyes bizonylatok könyvelése
  • Egyeztetések
  • Bankszámla kivonatok exportálása és könyvelése
  • Folyószámla karbantartása
  • Könyvvizsgálati ellenőrzéshez előkészítő tevékenység
  • ÁFA bevalláshoz kapcsolódó analitikák egyeztetése
  • Havi és éves zárásokban, bevallásokban való részvétel

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat

Elvárt képességek, készségek (kompetenciák)

  • Analitikus, logikus gondolkodásmód, elemzési készség
  • Önálló munkavégzés
  • Üzleti gondolkodás, proaktív szemlélet
  • Motiváltság és megbízhatóság
  • Kitartás, koncentrálóképesség
  • Problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem
  • MS Office ismeretek (Excel, Word)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat Microsoft Navision Business Central könyvelőmodul használatában
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat

 Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődés biztosítása
  • Béren kívüli juttatás

A jelentkezéseket szakmai önéletrajzzal az allas@bi-ka.hu e-mail címre várjuk.

Szeretne többet tudni szolgáltatásainkról? Kérjen ajánlatot!