Állásajánlat: Inside sales munkatárs

INSIDE SALES MUNKATÁRS

munkakörbe keresünk új munkatársat budapesti telephelyünkre

A leendő új munkatárs feladatai:

  • nemzetközi, valamint belföldi szállítmányozási & fuvarozási, valamint raktár-logisztikai igénnyel rendelkező vállalatok részére történő telefonos, elektronikus (LinkedIn) és írásos (e-mail) értékesítés
  • potenciális ügyfelek irányított felkutatása, felkeresése, ügyfélkapcsolatok kiépítése, fejlesztése, ügyfélkör bővítése
  • kijelölt ügyfélkörrel történő, rendszeres és aktív kapcsolattartás
  • ajánlatok kidolgozása, nyomon követése
  • az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása vállalat CRM rendszerében
  • szoros együttműködés a társosztályokkal a legjobb ügyfélkiszolgálás érdekében

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • minimum 1 év, hasonló munkakörben, jellemzően szolgáltatás telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat (B2B)
  • minimum középfokú végzettség
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • precíz, igényes munkavégzés
  • udvarias kommunikáció, jó kapcsolatteremtő és együttműködési képesség

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat középméretű szállítmányozó, fuvarozó vállalkozásnál
  • szakirányú (logisztikai) végzettség
  • releváns kapcsolati tőke

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatás

Jelentkezéseket szakmai önéletrajzzal az allas@bi-ka.hu e-mail címre várjuk.

Szeretne többet tudni szolgáltatásainkról? Kérjen ajánlatot!