Information und Kontakt

  • -

Information und Kontakt

LAND (WESTEUROPA) KONTAKT TELEFON E-MAIL
Deutschland, Österreich, Belgien, Niederlande, Luxemburg, Dänemark Erdősné Heringei Zita +36 56 524- 168, +36 30 648-7800 heringei.zita@bi-ka.hu
Dudás Krisztina +36 56 524-196, +36 30 339-3300 dudas.krisztina@bi-ka.hu
Mocsáry Christina +36 56 524-191, +36 30 438-4113 mocsary.christina@bi-ka.hu
Gulyás Henrietta +36 56 524-198

+36 30 603-2920

gulyas.henrietta@bi-ka.hu
Lambert Erzsébet +36 56 524-051, +36 30 353-4576 lambert.erzsebet@bi-ka.hu
Bottyán Zsófia +36 56 524-184, +36 30 303-8699 bottyan.zsofia@bi-ka.hu  
Riskó Dóra +36 56 524-057, +36 30 439-3234 risko.dora@bi-ka.hu
SOUTH-EUROPEAN COUNTRIES CONTACT PARTNER TELEPHONE E-MAIL
Italien, Slowenien, Schweiz, Kroatien Szabó Attila +36 56 524-161

+36 30 757-6661

szabo.attila@bi-ka.hu
Filep Kitti +36 56 524-164, +36 30 249-0400 filep.kitti@bi-ka.hu  
Urbán Anett +36 56 524-047

+36 30 740-4400

urban.anett@bi-ka.hu
Szpiró Balázs +36 56 524-169, +36 30 327-3258 szpiro.balazs@bi-ka.hu
Szilvássy Eszter +36 56 524-047, +36 30 740-4400 szilvassy.eszter@bi-ka.hu
Internationale Transport von Kühlwaren Urbán Anett +36 56 524-047

+36 30 740-4400

urban.anett@bi-ka.hu
OTHER EUROPEAN COUNTRIES CONTACT PARTNER TELEPHONE E-MAIL
Rumänien, Bulgarien, Schweden, Norwegen, Finnland, Estland, Lettland, Litauen, Weißrussland, der Ukraine, Russland, Serbien, Moldawien, Montenegro, Bosnien-Herzegowina, Albanien, Mazedonien, Kosovo Kiss Vencelné +36 56 524-165, +36 30 217-1400 kiss.vencelne@bi-ka.hu
Szuna Barbara +36 56 524-195, +36 30 727-7483 szuna.barbara@bi-ka.hu
Spanien, Portugal, der Türkei, Griechenland Szuna Barbara +36 56 524-195, +36 30 727-7483 szuna.barbara@bi-ka.hu
Frankreich Sebestyén Anna +36 56 524-167, +36 30 645-0500 sebestyen.anna@bi-ka.hu
Sipos Daniella +36 56 524-194, +36 30 643-7417 sipos.daniella@bi-ka.hu
Danyi Nikoletta +36 56 524-053, +36 30 327-3256 danyi.nikoletta@bi-ka.hu
Polen, der Slowakei, Tschechien, Großbritannien, Irland Sebestyén Anna +36 56 524-167, +36 30 645-0500 sebestyen.anna@bi-ka.hu
Sipos Daniella +36 56 524-194, +36 30 643-7417 sipos.daniella@bi-ka.hu
Danyi Nikoletta +36 56 524-053, +36 30 327-3256 danyi.nikoletta@bi-ka.hu
Transport von Containern, Übermaß-Spedition Korom Krisztina +36 56 524-054, +36 30 218-9100 korom.krisztina@bi-ka.hu

Ajánlatkérés

    Honnan hallott rólunk? (kötelező)

    Cégnév (kötelező)

    Kapcsolattartó neve (kötelező)

    Telefonszáma (kötelező)

    Email címe (kötelező)

    Indulási ország (kötelező)

    Irányítószám, Város (kötelező)

    Érkezési ország (kötelező)

    Irányítószám, Város (kötelező)

    Rakomány egység (paletta) darabszáma
    db

    Áru megnevezése

    Felrakás dátuma

    Lerakás dátuma

    Egyéb információk a szállításhoz

    Megismertem a BI-KA Logisztika Kft. Adatvédelmi tájékoztatóját.

    Kapcsolat

    BI-KA LOGISZTIKA Kft.

    Központ:
    5000 Szolnok, Városmajor u. 23.
    Telefon: +36 56 524 050
    Fax: +36 56 524 040

    Budapesti iroda:
    1095 Budapest, Soroksári út 138-142.

    Központi e-mail: info@bi-ka.hu

    Szeretne többet tudni szolgáltatásainkról? Kérjen ajánlatot!