Karrier

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINK

Nemzetközi gépjárművezető

Amit elvárunk:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • Érvényes PÁV igazolás, digitális tachográf-kártya, GKI
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízhatóság, káros szenvedélyektől való mentesség
  • 561/2006/EK és AETR rendeletek ismerete
  • Legalább 1 éves nemzetközi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal, folyamatosan karbantartott, megbízható gépjárműpark (átlag életkor: 1,5 év): DAF, MAN (EURO 6)
  • Európa szintű szerviz és assistance szolgáltatás
  • Komfortos és megbízható munkakörülmények
  • Megbecsülés, korrekt hozzáállás a kollégáinkhoz
  • Vonatkozó jogszabályok betartása

Kiküldetés:

  • 2 hetes kiküldetés autógazda rendszerben, 45 órás hétvégi pihenőidő itthon töltése mellett
  • 3 hetes kiküldetés autógazda rendszerben, 45 órás hétvégi pihenő Magyarország területén; a harmadik munkában töltött hét után garantált egy hét pihenő – kiemelt juttatási csomag

Bérezés:

Versenyképes bérezés és ösztönzés a kimagasló teljesítményt nyújtó és a vállalathoz hűséges kollégáinknak.

Azonnali kezdés! Érdeklődjön most az alábbi elérhetőségeken:

Tóvizi Lilla: +36 (30) 406 2221, allas@bi-ka.huBelföldi gépjárművezető (C,E kategória)

Raktáros

Feladatok:

  • Beérkező áruk átvétele, betárolása, mennyiségi és minőségi ellenőrzése, okmányok kezelése
  • Be- és kiszállító tehergépjárművek rakodásának elvégzése
  • Kiszállítások összekészítése, árukiadása
  • Raktárközi anyagmozgatási tevékenység
  • Beérkező és kiadott áruk kezelése, dokumentálása
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély
  • Pontos, megbízható és önálló munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Problémamegoldó készség, határozottság
  • Két műszakos munkarend vállalása

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiszámítható munkavégzés
  • Stabil, magyar tulajdonú vállalati háttér
  • Összetartó csapat

A munkavégzés helye:

  Szolnok

Érdeklődés:

allas@bi-ka.hu

Tisztelt Pályázó!

Köszönjük, hogy megtisztel bennünket jelentkezésével!

Célunk, hogy olyan elhivatott, logisztika iránt érdeklődő munkatársakat találjunk, akikkel hosszú távon együttműködve, kölcsönösen valósíthatjuk meg terveinket.

A kiválasztás menete:

1. Előszűrés. A személyzeti területen dolgozó munkatársunk munkakörönként meghatározott felvételi kritériumok alapján szűri meg a beérkezett önéletrajzokat, és eljuttatja a megpályázott munkakör szakmai vezetőjéhez, majd felveszi a kapcsolatot a kiválasztott pályázókkal.

2. Személyes találkozó. Az önéletrajzok alapján megfelelő pályázók több fordulós interjún vesznek részt, melynek keretén belül próbanapra is behívhatjuk őket.

A folyamat időigényes, több hétig is eltarthat, ezért a jelentkezőknek szíves türelmét kérjük! Minden esetben visszajelzünk e-mail-ben vagy telefonon.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy személyes adatainak kezelésére vonatkozó Adatvédelmi tájékoztatónkat az Adatvédelem menüpont alatt találhatja.

Adatbázisba történő feliratkozás

A lenti elérhetőségek megadásával kérelmezheti, hogy adatait és szakmai önéletrajzát vállalatunk megőrizze egy későbbi álláslehetőség reményében.

Elfogadom az Adatvédelmi tájékoztatót

Sok sikert kívánunk az álláskereséshez!